Stal II Mielec - Głogovia Głogów M. 1-3 (1-1). 32. kolejka IV ligi podkarpackiej

22 maja odbyło się spotkanie 32. kolejki IV ligi podkarpackiej pomiędzy drużynami Stal II Mielec i Głogovii Głogów M. Mecz zakończył się zwycięstwem Głogovii Głogów M. 3-1.

22 maja  odbyło się spotkanie  32. kolejki  IV ligi podkarpackiej pomiędzy drużynami Stal II Mielec  i Głogovii Głogów M. Mecz zakończył się zwycięstwem Głogovii Głogów M. 3-1.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Po nieciekawym początku meczu piłkarze Stal II Mielec nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 30. minucie bramkę zdobył David Poreba.

Zawodnicy Głogovii Głogów M. nawiązali walkę i doprowadzili do remisu jeszcze w pierwszej połowie. W 33. minucie na listę strzelców wpisał się Przemyslaw Pyrdek.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

W 54. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Michaela Wyparłę ze Stal II Mielec, a w 58. minucie Łukasza Dudzika z drużyny przeciwnej.

Dalsze wysiłki podejmowane przez jedenastkę Głogovii Głogów M. przyniosły efekt bramkowy. W 69. minucie Filip Czop dał prowadzenie swojej drużynie.

Zespół Stal II Mielec ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację szybko wykorzystała drużyna Głogovii Głogów M., zdobywając kolejną bramkę. W 74. minucie zmusił do kapitulacji bramkarza Arkadiusz Gil.

Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 1-3.

Piłkarze obu drużyn otrzymali po jednej żółtej kartce.

Jedenastka Stal II Mielec nie skorzystała ze zmian. Zespół Głogovii Głogów M. także nie skorzystał ze zmian.