Sokół Nisko - LKS Igloopol Dębica 3-0 (1-0). 1. kolejka IV ligi podkarpackiej

W meczu 1. kolejki IV ligi podkarpackiej, który rozegrany został 13 sierpnia, drużyna Sokoła Nisko zwyciężyła z Igloopolem Dębica 3-0 (1-0).

W  meczu 1. kolejki  IV ligi podkarpackiej, który rozegrany został 13 sierpnia, drużyna Sokoła Nisko zwyciężyła  z Igloopolem Dębica  3-0 (1-0).

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na osiem pojedynków zespół Igloopolu Dębica wygrał trzy razy, ale więcej przegrywał, bo cztery razy. Jeden mecz zakończył się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Michał Mistrzyk wywołał eksplozję radości wśród kibiców Sokoła Nisko , strzelając gola w 12. minucie pojedynku.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie obejrzał Karol Wojtylo z drużyny Igloopolu Dębica. Była to 43. minuta spotkania. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Sokoła Nisko.

W 56. minucie sędzia przyznał kartkę Piotrowi Mlynarczykowi z Sokoła Nisko.

Zespół Igloopolu Dębica ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna Sokoła Nisko, zdobywając kolejną bramkę. W 61. minucie nie dał szans obrony bramkarzowi Filip Moskal.

Na 20 minut przed zakończeniem drugiej połowy arbiter pokazał kartkę Dominikowi Tosowi, piłkarzowi Sokoła Nisko.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Sokoła Nisko w 76. minucie spotkania, gdy Michał Mistrzyk strzelił trzeciego gola. W doliczonej drugiej minucie meczu sędzia pokazał kartkę Michałowi Mistrzykowi z zespołu Sokoła Nisko.

Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 3-0.

Arbiter przyznał trzy żółte kartki piłkarzom Sokoła Nisko, natomiast zawodnikom Igloopolu Dębica pokazał jedną.

Jedenastka Sokoła Nisko nie skorzystała ze zmian. Drużyna Igloopolu Dębica również nie skorzystała ze zmian.