MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna - LKS Stal Łańcut 2-2 (2-1). 32. kolejka IV ligi podkarpackiej

W pojedynku 32. kolejki IV ligi podkarpackiej, który rozegrany został 21 maja, drużyna Sokoła Kolbuszowa D. zremisowała ze Stal Łańcut 2-2 (2-1).

W  pojedynku 32. kolejki  IV ligi podkarpackiej, który rozegrany został 21 maja, drużyna Sokoła Kolbuszowa D. zremisowała  ze Stal Łańcut  2-2 (2-1).

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Zespół Stal Łańcut wygrał jeden raz, zremisował raz, nie przegrywając żadnego spotkania.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Sokoła Kolbuszowa D. w dziewiątej minucie spotkania, gdy Krzysztof Szymański zdobył pierwszą bramkę.

Drużyna Stal Łańcut ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację szybko wykorzystał zespół Sokoła Kolbuszowa D., strzelając kolejnego gola. Po kwadransie gry wpakował piłkę do siatki rywali Kamil Miśko.

Piłkarze Stal Łańcut odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 37. minucie na listę strzelców wpisał się Dawid Bieniasz.

Dalsze wysiłki podejmowane przez jedenastkę Stal Łańcut przyniosły efekt bramkowy. W 60. minucie gola wyrównującego strzelił Paweł Kmuk.

Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 2-2.

Zespół Sokoła Kolbuszowa D. nie skorzystał ze zmian. Jedenastka Stal Łańcut także nie skorzystała ze zmian.