MKS Orzeł Przeworsk - LKS Igloopol Dębica 1-3 (0-1). 32. kolejka IV ligi podkarpackiej

21 maja odbyło się starcie 32. kolejki IV ligi podkarpackiej pomiędzy drużynami Orła Przeworsk i Igloopolu Dębica. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Igloopolu Dębica 3-1.

21 maja  odbyło się starcie  32. kolejki  IV ligi podkarpackiej pomiędzy drużynami Orła Przeworsk  i Igloopolu Dębica. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Igloopolu Dębica 3-1.

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na siedem meczów jedenastka Orła Przeworsk wygrała jeden raz, ale więcej przegrywała, bo aż cztery razy. Dwa mecze zakończyły się remisem.

Od pierwszych minut drużyna Igloopolu Dębica zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Orła Przeworsk była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Igloopolu Dębica w 35. minucie spotkania, gdy Adrian Brzostowski strzelił pierwszego gola.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Igloopolu Dębica.

Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach po przerwie, a już padła kolejna bramka w tym spotkaniu. W 49. minucie Adrian Brzostowski ponownie strzelił gola zmieniając wynik na 0-2.

Zawodnicy Orła Przeworsk szybko odpowiedzieli strzeleniem gola. W 58. minucie na listę strzelców wpisał się Bartłomiej Buczek.

Adrian Brzostowski wywołał eksplozję radości wśród kibiców Igloopolu Dębica, zdobywając kolejną bramkę w 62. minucie meczu. W 88. minucie kartką został ukarany Mateusz Kocur, piłkarz Orła Przeworsk.

Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 1-3.

Arbiter nie ukarał zawodników Igloopolu Dębica żadną kartką, natomiast piłkarzom Orła Przeworsk pokazał jedną żółtą.

Drużyna Orła Przeworsk nie skorzystała ze zmian. Zespół Igloopolu Dębica także nie skorzystał ze zmian.