MKS Błękitni Ropczyce - MKS Kańczuga 4-0 (1-0). 32. kolejka IV ligi podkarpackiej

W meczu 32. kolejki IV ligi podkarpackiej, który rozegrany został 21 maja, drużyna Błękitnych Ropczyc wysoko wygrała z MKS-em Kańczuga 4-0 (1-0).

W  meczu 32. kolejki  IV ligi podkarpackiej, który rozegrany został 21 maja, drużyna Błękitnych Ropczyc wysoko wygrała  z MKS-em Kańczuga  4-0 (1-0).

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Drużyna Błękitnych Ropczyc wygrała dwa razy, nie przegrywając żadnego spotkania.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Błękitnych Ropczyc w 10. minucie spotkania, gdy Mateusz Bieniek zdobył pierwszą bramkę.

Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom MKS Kańczuga: Przemyslawowi Kudli w 13. i Nikodemowi Paczosze w 30. minucie. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Błękitnych Ropczyc.

W 49. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Kamila Borcza z MKS-u Kańczuga, a w 52. minucie Michała Kukłę z drużyny przeciwnej.

Zespół MKS-u Kańczuga ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna Błękitnych Ropczyc, strzelając kolejnego gola. W 57. minucie na listę strzelców wpisał się Hubert Siepierski.

W 58. minucie żółtą kartkę dostał Mateusz Babiarz z zespołu MKS-u Kańczuga.

W 62. minucie swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Hubert Siepierski z Błękitnych Ropczyc. Na 24 minuty przed zakończeniem drugiej połowy arbiter ukarał żółtą kartką Michala Ogrodnika, piłkarza Błękitnych Ropczyc.

W 71. minucie czerwoną kartkę po drugiej żółtej dostał Kamil Borcz, osłabiając drużynę MKS-u Kańczuga. Pierwszą żółtą kartkę dostał ten piłkarz w 49. minucie. Na 16 minut przed zakończeniem drugiej połowy żółtą kartkę otrzymał Maciej Makarski z MKS-u Kańczuga.

Hubert Siepierski wywołał eksplozję radości wśród kibiców Błękitnych Ropczyc, strzelając kolejnego gola w 76. minucie pojedynku. Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 4-0.

Arbiter przyznał pięć żółtych kartek i jedną czerwoną zawodnikom MKS-u Kańczuga, natomiast piłkarzom Błękitnych Ropczyc pokazał dwie żółte.

Zespół Błękitnych Ropczyc nie skorzystał ze zmian. Drużyna MKS-u Kańczuga również nie skorzystała ze zmian.