LKS Skołoszów - Wisłok Wiśniowa 1-2 (0-1). 1. kolejka IV ligi podkarpackiej

W meczu 1. kolejki IV ligi podkarpackiej, który rozegrany został 13 sierpnia, drużyna LKS-u Skołoszów przegrała z Wisłokiem Wiśniowa 1-2 (0-1).

W  meczu 1. kolejki  IV ligi podkarpackiej, który rozegrany został 13 sierpnia, drużyna LKS-u Skołoszów przegrała  z Wisłokiem Wiśniowa  1-2 (0-1).

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na pięć spotkań drużyna LKS-u Skołoszów wygrała dwa razy, ale więcej przegrywała, bo trzy razy. Żadne starcie nie zakończyło się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Tuż po rozpoczęciu meczu zespół Wisłoka Wiśniowa trafił do bramki rywala. W drugiej minucie bramkę zdobył Adrian Wójcik.

W 22. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Pawela Czerwinskiego z LKS-u Skołoszów, a w 45. minucie Karola Czelnego z drużyny przeciwnej. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Wisłoka Wiśniowa.

Jedyną kartkę w drugiej połowie dostał Paweł Dziedzic z zespołu Wisłoka Wiśniowa. Była to 59. minuta meczu.

Piłkarze LKS-u Skołoszów otrząsnęli się z chwilowego letargu. Ruszyli do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki przyniosły efekt. Na 20 minut przed zakończeniem drugiej połowy na listę strzelców wpisał się Wojciech Pilawa.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Wisłoka Wiśniowa w 76. minucie spotkania, gdy Paweł Piątek strzelił drugiego gola. Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-2.

Sędzia przyznał jedną żółtą kartkę piłkarzom LKS-u Skołoszów, natomiast zawodnikom Wisłoka Wiśniowa pokazał dwie.

Zespół LKS-u Skołoszów nie skorzystał ze zmian. Drużyna Wisłoka Wiśniowa również nie skorzystała ze zmian.