LKS Igloopol Dębica - MKS Bieszczady Ustrzyki Dolne 3-1 (0-0). 31. kolejka IV ligi podkarpackiej

W meczu 31. kolejki IV ligi podkarpackiej, który rozegrany został 15 maja, zespół Igloopolu Dębica wygrał z Ustrzykami Dolnymi 3-1 (0-0).

W  meczu 31. kolejki  IV ligi podkarpackiej, który rozegrany został 15 maja, zespół Igloopolu Dębica wygrał  z Ustrzykami Dolnymi  3-1 (0-0).

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Igloopol Dębica: Bartoszowi Ochabowi w 10. i Sebastianowi Wanatowi w 43. minucie.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Igloopolu Dębica w 64. minucie spotkania, gdy Karol Wiszynski zdobył pierwszą bramkę.

Jedenastka Ustrzyk Dolnych ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna Igloopolu Dębica, strzelając kolejnego gola. Na kwadrans przed zakończeniem pojedynku na listę strzelców wpisał się Igor Tarała.

Łukasz Cyran wywołał eksplozję radości wśród kibiców Igloopolu Dębica, zdobywając kolejną bramkę w 82. minucie starcia. W 86. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Karola Czelnego z Ustrzyk Dolnych, a w 88. minucie Lukasza Stefanika z drużyny przeciwnej.

Zawodnicy Ustrzyk Dolnych szybko odpowiedzieli strzeleniem gola. W 89. minucie bramkę pocieszenia zdobył Vladyslav Valihura.

Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 3-1.

Sędzia przyznał trzy żółte kartki piłkarzom Igloopolu Dębica, a zawodnikom Ustrzyk Dolnych pokazał jedną.

Jedenastka Igloopolu Dębica nie skorzystała ze zmian. Zespół Ustrzyk Dolnych również nie skorzystał ze zmian.