LKS Czarni Trześń - JKS Jarosław 2-3 (0-1). 32. kolejka IV ligi podkarpackiej

21 maja odbył się pojedynek 32. kolejki IV ligi podkarpackiej pomiędzy drużynami Czarnych Trześń i JKS-u Jarosław. Starcie zakończyło się zwycięstwem JKS-u Jarosław 3-2.

21 maja  odbył się pojedynek  32. kolejki  IV ligi podkarpackiej pomiędzy drużynami Czarnych Trześń  i JKS-u Jarosław. Starcie zakończyło się zwycięstwem JKS-u Jarosław 3-2.

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Jedenastka JKS-u Jarosław wygrała jeden raz, zremisowała raz, nie przegrywając żadnego meczu.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. W pierwszych minutach meczu to piłkarze JKS-u Jarosław otworzyli wynik. W 13. minucie dającego prowadzenie gola dla zespołu JKS-u Jarosław strzelił Karol Ptasznik.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie sędzia pokazał Jakubowi Chrupcali z drużyny JKS-u Jarosław. Była to 37. minuta meczu. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki JKS-u Jarosław.

Wojciech Sabon wywołał eksplozję radości wśród kibiców Czarnych Trześń , zdobywając bramkę w 65. minucie pojedynku. Na 24 minuty przed zakończeniem drugiej połowy arbiter ukarał kartką Wojciecha Sabona, zawodnika Czarnych Trześń.

W końcu rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 69. minucie na listę strzelców wpisał się Kamil Bala.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy JKS-u Jarosław w 72. minucie spotkania, gdy Aleks Kopcio strzelił trzeciego gola.

Zawodnicy Czarnych Trześń szybko odpowiedzieli zdobyciem bramki. Na kwadrans przed zakończeniem spotkania wynik ustalił Marek Wójciak.

Od 75. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując cztery żółte kartki zawodnikom JKS-u Jarosław. Jedenastce Czarnych Trześń zabrakło czasu, żeby zadać decydujący cios i spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem zespołu JKS-u Jarosław.

Piłkarze Czarnych Trześń otrzymali w meczu jedną żółtą kartkę, a ich przeciwnicy pięć.

Drużyna Czarnych Trześń nie skorzystała ze zmian. Jedenastka JKS-u Jarosław także nie skorzystała ze zmian.