KS Pilzno - KS Wiązownica 2-1 (2-0). 32. kolejka IV ligi podkarpackiej

21 maja odbył się pojedynek 32. kolejki IV ligi podkarpackiej pomiędzy drużynami KS-u Pilzno i KS-u Wiązownica. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem KS-u Pilzno 2-1.

21 maja  odbył się pojedynek  32. kolejki  IV ligi podkarpackiej pomiędzy drużynami KS-u Pilzno  i KS-u Wiązownica. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem KS-u Pilzno 2-1.

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 11 razy. Drużyna KS-u Pilzno wygrała aż pięć razy, zremisowała cztery, a przegrała tylko dwa.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Po nieciekawym początku meczu piłkarze KS-u Pilzno nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. Po kwadransie gry na listę strzelców wpisał się Piotr Sygula.

Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom KS Wiązownica: Arkadiuszowi Cynarowi w 17. i Jakubowi Klocowi w 25. minucie.

Luigi Manzo wywołał eksplozję radości wśród kibiców KS-u Pilzno, strzelając kolejnego gola w 32. minucie starcia. W 36. minucie żółtą kartką został ukarany Grzegorz Janiczak, zawodnik KS-u Wiązownica.

Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

W 53. minucie arbiter przyznał żółtą kartkę Adrianowi Czyzowi z KS-u Pilzno.

Piłkarze KS-u Wiązownica w końcu odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 71. minucie gola kontaktowego strzelił Grzegorz Janiczak.

Między 81. a 84. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom KS-u Wiązownica i jedną drużynie przeciwnej. Michał Sitek z KS-u Wiązownica w 86. minucie dostał drugą żółtą, a następnie czerwoną kartkę i musiał opuścić boisko. Wcześniej ten zawodnik został ukarany w 82. minucie. Na boisku zrobiło się niespokojnie. Aby opanować sytuację w doliczonej pierwszej minucie pojedynku, arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom obu drużyn: Arkadiuszowi Staszczakowi i Miłoszowi Burasowi.

Zespołowi KS-u Wiązownica zabrakło czasu, żeby zadać decydujący cios i spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem drużyny KS-u Pilzno.

Zawodnicy KS-u Wiązownica obejrzeli w meczu siedem żółtych kartek i jedną czerwoną, a ich przeciwnicy trzy żółte.

Zespół KS-u Pilzno nie skorzystał ze zmian. Drużyna KS-u Wiązownica również nie skorzystała ze zmian.