JKS Jarosław - MKS Polonia Przemyśl 1-0 (1-0). 1. kolejka IV ligi podkarpackiej

13 sierpnia odbyło się starcie 1. kolejki IV ligi podkarpackiej pomiędzy drużynami JKS-u Jarosław i Polonii Przemyśl. Pojedynek zakończył się zwycięstwem JKS-u Jarosław 1-0.

13 sierpnia  odbyło się starcie  1. kolejki  IV ligi podkarpackiej pomiędzy drużynami JKS-u Jarosław  i Polonii Przemyśl. Pojedynek zakończył się zwycięstwem JKS-u Jarosław 1-0.

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 11 spotkań zespół JKS-u Jarosław wygrał cztery razy, ale więcej przegrywał, bo pięć razy. Dwa mecze zakończyły się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. W piątej minucie do własnej bramki trafił zawodnik Polonii Przemyśl Piotr Kuzniar.

Między 15. a 25. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując cztery żółte kartki zawodnikom JKS-u Jarosław i jedną drużynie przeciwnej. W pierwszej minucie doliczonego czasu gry drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną dostał Emilio Abreu z zespołu Polonii Przemyśl i musiał opuścić boisko. Wcześniejszą kartkę ten zawodnik dostał w 21. minucie. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny JKS-u Jarosław.

Kamil Bala z JKS-u Jarosław na pół godziny przed końcowym gwizdkiem dostał drugą żółtą, a następnie czerwoną kartkę i musiał opuścić boisko. Wcześniej ten zawodnik został ukarany w 25. minucie. Między 68. a 70. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Polonii Przemyśl i jedną drużynie przeciwnej.

W drugiej połowie nie padły gole.

Sędzia przyznał pięć żółtych kartek i jedną czerwoną piłkarzom JKS-u Jarosław, a zawodnikom Polonii Przemyśl pokazał trzy żółte oraz jedną czerwoną.

Zespół JKS-u Jarosław nie skorzystał ze zmian. Drużyna Polonii Przemyśl również nie skorzystała ze zmian.