Głogovia Głogów M. - Wólczanka Wólka P. 3-0 (1-0). 1. kolejka IV ligi podkarpackiej

12 sierpnia odbyło się spotkanie 1. kolejki IV ligi podkarpackiej pomiędzy drużynami Głogovii Głogów M. i Wólczanki Wólka P. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Głogovii Głogów M. 3-0.

12 sierpnia  odbyło się spotkanie  1. kolejki  IV ligi podkarpackiej pomiędzy drużynami Głogovii Głogów M.  i Wólczanki Wólka P. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Głogovii Głogów M. 3-0.

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Zespół Wólczanki Wólka P. wygrał dwa razy, a przegrał tylko raz.

Od pierwszych minut zespół Wólczanki Wólka P. zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Głogovii Głogów M. była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. W 21. minucie arbiter pokazał kartkę Jakubowi Wozniakowi z drużyny Wólczanki Wólka P..

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Głogovii Głogów M. w 22. minucie spotkania, gdy Filip Czop strzelił pierwszego gola. Między 28. a 43. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Wólczanki Wólka P. i jedną drużynie przeciwnej.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Głogovii Głogów M..

Drużyna Wólczanki Wólka P. ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół Głogovii Głogów M., zdobywając kolejną bramkę. Gola na 2-0 strzelił ponownie w pierwszych sekundach drugiej połowy spotkania Filip Czop.

Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom Głogovia Głogów M.: Filipowi Czopowi w 57. i Kamilowi Pileckiemu w 86. minucie.

W ostatnich minutach spotkania na murawie stadionu atmosfera była rozgrzana. W doliczonej piątej minucie starcia wynik na 3-0 podwyższył Tomasz Płonka.

Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 3-0.

Piłkarze obu drużyn otrzymali po trzy żółte kartki.

Jedenastka Głogovii Głogów M. nie skorzystała ze zmian. Drużyna Wólczanki Wólka P. również nie skorzystała ze zmian.