Ekoball Sanok - ZKS Izolator Boguchwała 1-1 (0-0). 32. kolejka IV ligi podkarpackiej

W spotkaniu 32. kolejki IV ligi podkarpackiej, które rozegrane zostało 21 maja, zespół Ekoballu Sanok zremisował z Izolatorem Boguchwała 1-1 (0-0).

W  spotkaniu 32. kolejki  IV ligi podkarpackiej, które rozegrane zostało 21 maja, zespół Ekoballu Sanok zremisował  z Izolatorem Boguchwała  1-1 (0-0).

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 10 razy. Jedenastka Izolatora Boguchwała wygrała aż cztery razy, zremisowała tyle samo, a przegrała tylko dwa.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. Od pierwszej minuty arbiter starał się uspokoić grę pokazując cztery żółte kartki zawodnikom Izolatora Boguchwała i dwie drużynie przeciwnej.

Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Ekoball Sanok: Sofiane'owi Bouterai w 47. i Damianowi Niemczykowi w 58. minucie.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Izolatora Boguchwała w 71. minucie spotkania, gdy Aleksander Gajdek zdobył pierwszą bramkę.

Jedenastka Ekoballu Sanok wyrównała wynik meczu. W 72. minucie Damian Niemczyk wyrównał wynik meczu.

Od 77. minuty arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Izolatora Boguchwała i jedną drużynie przeciwnej. Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 1-1.

Sędzia ukarał żółtymi kartkami sześciu zawodników Izolatora Boguchwała. Przyznał im cztery żółte kartki w pierwszej i dwie w drugiej połowie meczu. Piłkarze Ekoballu Sanok dostali dwie żółte kartki w pierwszej i trzy w drugiej części meczu.

Drużyna Ekoballu Sanok nie skorzystała ze zmian. Jedenastka Izolatora Boguchwała także nie skorzystała ze zmian.