Unia Krapkowice - Skalnik Gracze 0-2 (0-0). 1. kolejka IV ligi opolskiej

W starciu 1. kolejki IV ligi opolskiej, które rozegrane zostało 13 sierpnia, drużyna Unii Krapkowice przegrała ze Skalnikiem Gracze 0-2 (0-0).

W  starciu 1. kolejki  IV ligi opolskiej, które rozegrane zostało 13 sierpnia, drużyna Unii Krapkowice przegrała  ze Skalnikiem Gracze  0-2 (0-0).

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 14 meczów drużyna Unii Krapkowice wygrała pięć razy, ale więcej przegrywała, bo sześć razy. Trzy mecze zakończyły się remisem.

Od pierwszych minut zespół Skalnika Gracze zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Unii Krapkowice była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom Unia Krapkowice: Danielowi Maibaumowi w 26. minucie i Jaroslawowi Wosce w pierwszej minucie doliczonego czasu.

Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach po przerwie, a już padła pierwsza bramka w tym spotkaniu. W 48. minucie Daniel Hoilik dał prowadzenie swojej drużynie.

Artem Hnatiuk wywołał eksplozję radości wśród kibiców Skalnika Gracze, strzelając kolejnego gola w 51. minucie starcia. Między 58. a 85. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom Skalnika Gracze i jedną drużynie przeciwnej.

Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 0-2.

Piłkarze obu drużyn obejrzeli po trzy żółte kartki.

Jedenastka Unii Krapkowice nie skorzystała ze zmian. Zespół Skalnika Gracze także nie skorzystał ze zmian.