Skalnik Gracze - Polonia Nysa 0-2 (0-0). 33. kolejka IV ligi opolskiej

W spotkaniu 33. kolejki IV ligi opolskiej, które rozegrane zostało 28 maja, drużyna Skalnika Gracze przegrała z Polonią Nysa 0-2 (0-0).

W  spotkaniu 33. kolejki  IV ligi opolskiej, które rozegrane zostało 28 maja, drużyna Skalnika Gracze przegrała  z Polonią Nysa  0-2 (0-0).

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na dziewięć pojedynków zespół Skalnika Gracze wygrał jeden raz, ale więcej przegrywał, bo aż sześć razy. Dwa mecze zakończyły się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Polonii Nysa w 15. minucie spotkania, gdy Luka Redek zdobył pierwszą bramkę.

Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom Skalnik Gracze: Tomaszowi Witkowskiemu w 18. i Dawidowi Harezie w 21. minucie. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

W ostatnich minutach spotkania na boisku emocje piłkarzy dorównywały tym na trybunach. W doliczonej trzeciej minucie pojedynku pokonał bramkarza Mateusz Nazar.

Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0-2.

Sędzia nie ukarał zawodników Polonii Nysa żadną kartką, natomiast piłkarzom Skalnika Gracze przyznał dwie żółte.

Zespół Skalnika Gracze nie skorzystał ze zmian. Drużyna Polonii Nysa również nie skorzystała ze zmian.