Skalnik Gracze - Chemik Kędzierzyn-Koźle 1-1 (0-0). 31. kolejka IV ligi opolskiej

W spotkaniu 31. kolejki IV ligi opolskiej, które rozegrane zostało 21 maja, zespół Skalnika Gracze zremisował z Kędzierzyn-Koźlem 1-1 (0-0).

W  spotkaniu 31. kolejki  IV ligi opolskiej, które rozegrane zostało 21 maja, zespół Skalnika Gracze zremisował  z Kędzierzyn-Koźlem  1-1 (0-0).

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 15 starć zespół Kędzierzyn-Koźla wygrał cztery razy, ale więcej przegrywał, bo pięć razy. Sześć meczów zakończyło się remisem.

Od pierwszych minut drużyna Kędzierzyn-Koźla zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Skalnika Gracze była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter przyznał Dawidowi Harezie z drużyny Skalnika Gracze. Była to 27. minuta meczu.

Wysiłki podejmowane przez zespół Kędzierzyn-Koźla w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 56. minucie na listę strzelców wpisał się Mateusz Kubiniok.

Piłkarze Skalnika Gracze odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 72. minucie gola wyrównującego strzelił Szymon Setlak.

W 75. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Szymona Setlaka ze Skalnika Gracze, a w drugiej minucie doliczonego czasu pojedynku Mariusza Gnoinskiego z drużyny przeciwnej. Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-1.

Zawodnicy Skalnika Gracze otrzymali w meczu dwie żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy jedną.

Jedenastka Skalnika Gracze nie skorzystała ze zmian. Drużyna Kędzierzyn-Koźla również nie skorzystała ze zmian.