Porawie Większyce - Chemik Kędzierzyn-Koźle 3-1 (0-0). 33. kolejka IV ligi opolskiej

W meczu 33. kolejki IV ligi opolskiej, który rozegrany został 28 maja, zespół Porawie Większyce zwyciężył z Kędzierzyn-Koźlem 3-1 (0-0).

W  meczu 33. kolejki  IV ligi opolskiej, który rozegrany został 28 maja, zespół Porawie Większyce zwyciężył  z Kędzierzyn-Koźlem  3-1 (0-0).

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 15 razy. Jedenastka Porawie Większyce wygrała aż dziewięć razy, zremisowała trzy, a przegrała tylko trzy.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach, a już padł pierwszy gol w tym spotkaniu. W 10. minucie bramkę zdobył Michał Koc.

Jedenastka Kędzierzyn-Koźla otrząsnęła się z chwilowego letargu. Ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki przyniosły efekt. W 28. minucie na listę strzelców wpisał się Patryk Paczulla.

Między 35. a 42. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom Kędzierzyn-Koźla. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

W 50. minucie kartką został ukarany Michał Koc, zawodnik Porawie Większyce.

Piłkarze Porawie Większyce odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 57. minucie Michał Koc po raz drugi pokonał bramkarza zmieniając wynik na 2-1.

W 78. minucie arbiter pokazał kartkę Tobiaszowi Kowasowi z Kędzierzyn-Koźla.

W ostatnich minutach spotkania na murawie stadionu kibice domagali się kolejnych bramek. Na cztery minuty przed zakończeniem starcia wynik ustalił Tymoteusz Wojdanowski.

Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 3-1.

Zawodnicy Porawie Większyce otrzymali w meczu jedną żółtą kartkę, a ich przeciwnicy cztery.

Zespół Porawie Większyce nie skorzystał ze zmian. Drużyna Kędzierzyn-Koźla również nie skorzystała ze zmian.