Polonia Nysa - KS Fortuna Głogówek 7-1 (0-0). 32. kolejka IV ligi opolskiej

25 maja odbył się mecz 32. kolejki IV ligi opolskiej pomiędzy drużynami Polonii Nysa i Fortuny Głogówek. Starcie zakończyło się zwycięstwem Polonii Nysa 7-1.

25 maja  odbył się mecz  32. kolejki  IV ligi opolskiej pomiędzy drużynami Polonii Nysa  i Fortuny Głogówek. Starcie zakończyło się zwycięstwem Polonii Nysa 7-1.

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Drużyna Polonii Nysa wygrała jeden raz, zremisowała raz, nie przegrywając żadnego spotkania.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Po nieciekawym początku meczu piłkarze Polonii Nysa nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 18. minucie bramkę zdobył Patryk Ostrowski.

Drużyna Fortuny Głogówek ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół Polonii Nysa, strzelając kolejnego gola. W 33. minucie skutecznym uderzeniem popisał się Alan Majerski.

Pod koniec pierwszej połowy rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 44. minucie wynik na 3-0 podwyższył Maciej Pisula.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 3-0.

Zawodnicy Fortuny Głogówek odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 57. minucie na listę strzelców wpisał się Jakub Sadlej.

Patryk Ostrowski wywołał eksplozję radości wśród kibiców Polonii Nysa, strzelając kolejnego gola w 71. minucie pojedynku. W 89. minucie czerwone kartki dostali: Jakub Kuczera, Daniel Nowak z Fortuny Głogówek.

Arbiter nie ukarał piłkarzy Polonii Nysa żadną kartką, natomiast zawodnikom Fortuny Głogówek pokazał dwie czerwone.

Drużyna Polonii Nysa nie skorzystała ze zmian. Zespół Fortuny Głogówek również nie skorzystał ze zmian.