Piast Strzelce Opolskie - OKS Olesno 1-1 (0-0). 32. kolejka IV ligi opolskiej

W pojedynku 32. kolejki IV ligi opolskiej, który rozegrany został 25 maja, drużyna Piast Strzelec Opol. zremisowała z OKS-em Olesno 1-1 (0-0).

W  pojedynku 32. kolejki  IV ligi opolskiej, który rozegrany został 25 maja, drużyna Piast Strzelec Opol. zremisowała  z OKS-em Olesno  1-1 (0-0).

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 11 spotkań zespół Piast Strzelec Opol. wygrał trzy razy, ale więcej przegrywał, bo pięć razy. Trzy mecze zakończyły się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy OKS-u Olesno w 12. minucie spotkania, gdy Mateusz Jeziorowski zdobył pierwszą bramkę.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 0-1.

Między 53. a 80. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom OKS-u Olesno i jedną drużynie przeciwnej.

Zespół OKS-u Olesno długo cieszył się prowadzeniem. Trwało to aż 71 minut, jednak drużyna Piast Strzelec Opol. doprowadziła do remisu. Bramkę zdobył Michal Luchowski. Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Zawodnicy Piast Strzelec Opol. dostali w meczu jedną żółtą kartkę, a ich przeciwnicy dwie.

Jedenastka Piast Strzelec Opol. nie skorzystała ze zmian. Zespół OKS-u Olesno również nie skorzystał ze zmian.