Piast Strzelce Opolskie - KS Unia Krapkowice 0-2 (0-0). 30. kolejka IV ligi opolskiej

14 maja odbyło się starcie 30. kolejki IV ligi opolskiej pomiędzy drużynami Piast Strzelec Opol. i Unii Krapkowice. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Unii Krapkowice 2-0.

14 maja  odbyło się starcie  30. kolejki  IV ligi opolskiej pomiędzy drużynami Piast Strzelec Opol.  i Unii Krapkowice. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Unii Krapkowice 2-0.

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dziewięć razy. Zespół Unii Krapkowice wygrał aż pięć razy, zremisował raz, a przegrał tylko trzy.

Od pierwszych minut zespół Unii Krapkowice zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Piast Strzelec Opol. była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną kartkę w pierwszej połowie otrzymał Piotr Buchalik z Piast Strzelec Opol. Była to 35. minuta meczu.

Wysiłki podejmowane przez jedenastkę Unii Krapkowice w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 44. minucie Piotr Sobota dał prowadzenie swojej drużynie.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 0-1.

Rafal Niespodzinski wywołał eksplozję radości wśród kibiców Unii Krapkowice, zdobywając kolejną bramkę w 75. minucie starcia. W 90. minucie arbiter pokazał kartkę Kacprowi Fedorowiczowi z zespołu Unii Krapkowice.

Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Piłkarze obu drużyn obejrzeli po jednej żółtej kartce.

Jedenastka Piast Strzelec Opol. nie skorzystała ze zmian. Drużyna Unii Krapkowice również nie skorzystała ze zmian.