Piast Strzelce Opol. - OKS Olesno 0-0. 1. kolejka IV ligi opolskiej

W starciu 1. kolejki IV ligi opolskiej, które rozegrane zostało 13 sierpnia, zespół Piast Strzelec Opol. zremisował z OKS-em Olesno 0-0.

W  starciu 1. kolejki  IV ligi opolskiej, które rozegrane zostało 13 sierpnia, zespół Piast Strzelec Opol. zremisował  z OKS-em Olesno  0-0.

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 12 razy. Drużyna OKS-u Olesno wygrała aż pięć razy, zremisowała cztery, a przegrała tylko trzy.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. Między 19. a 40. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Piast Strzelec Opol. i jedną drużynie przeciwnej.

Arbiter pokazał dwie żółte kartki piłkarzom Piast Strzelec Opol., natomiast zawodnikom OKS-u Olesno przyznał jedną.

Drużyna Piast Strzelec Opol. nie skorzystała ze zmian. Zespół OKS-u Olesno także nie skorzystał ze zmian.