Oleski Klub Sportowy Olesno - Klub Sportowy Unia Krapkowice 2-0 (0-0). 2. kolejka IV ligi opolskiej

W starciu 2. kolejki IV ligi opolskiej, które rozegrane zostało 17 sierpnia, zespół OKS-u Olesno wygrał z Unią Krapkowice 2-0 (0-0).

W  starciu 2. kolejki  IV ligi opolskiej, które rozegrane zostało 17 sierpnia, zespół OKS-u Olesno wygrał  z Unią Krapkowice  2-0 (0-0).

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 14 meczów zespół Unii Krapkowice wygrał pięć razy, ale więcej przegrywał, bo osiem razy. Jeden mecz zakończył się remisem.

Od pierwszych minut drużyna Unii Krapkowice zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki OKS-u Olesno była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach po przerwie, a już padła pierwsza bramka w tym spotkaniu. W pierwszych minutach drugiej połowy na listę strzelców wpisał się Mateusz Kiecko.

Między 69. a 81. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom OKS-u Olesno i dwie drużynie przeciwnej.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy OKS-u Olesno w 88. minucie spotkania, gdy Wojciech Hober strzelił drugiego gola. Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 2-0.

Arbiter przyznał trzy żółte kartki zawodnikom OKS-u Olesno, a piłkarzom Unii Krapkowice pokazał dwie.

Drużyna OKS-u Olesno nie skorzystała ze zmian. Jedenastka Unii Krapkowice także nie skorzystała ze zmian.