OKS Olesno - Polonia Głubczyce 1-0 (0-0). 31. kolejka IV ligi opolskiej

21 maja odbył się pojedynek 31. kolejki IV ligi opolskiej pomiędzy drużynami OKS-u Olesno i Polonii Głubczyce. Starcie zakończyło się zwycięstwem OKS-u Olesno 1-0.

21 maja  odbył się pojedynek  31. kolejki  IV ligi opolskiej pomiędzy drużynami OKS-u Olesno  i Polonii Głubczyce. Starcie zakończyło się zwycięstwem OKS-u Olesno 1-0.

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 13 spotkań jedenastka OKS-u Olesno wygrała dwa razy, ale więcej przegrywała, bo aż osiem razy. Trzy mecze zakończyły się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Jedyną bramkę meczu zdobył Dominik Flak dla zespołu OKS-u Olesno. Bramka padła w tej samej minucie.

W 19. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Przemyslawa Zawadzkiego z Polonii Głubczyce, a w 35. minucie Adama Huca z drużyny przeciwnej. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-0.

Od 60. minuty arbiter starał się uspokoić grę pokazując cztery żółte kartki zawodnikom Polonii Głubczyce i dwie drużynie przeciwnej.

Sędzia w pierwszej połowie pokazał jedną żółtą kartkę piłkarzom Polonii Głubczyce, a w drugiej cztery. Zawodnicy OKS-u Olesno dostali w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, natomiast w drugiej jedną więcej.

Jedenastka OKS-u Olesno nie skorzystała ze zmian. Drużyna Polonii Głubczyce również nie skorzystała ze zmian.