Odra II Opole - Piast Strzelce Opolskie 0-0. 31. kolejka IV ligi opolskiej

21 maja odbyło się spotkanie 31. kolejki IV ligi opolskiej pomiędzy drużynami Odry II Opole i Piast Strzelec Opol. Starcie zakończyło się remisem 0-0.

21 maja  odbyło się spotkanie  31. kolejki  IV ligi opolskiej pomiędzy drużynami Odry II Opole  i Piast Strzelec Opol. Starcie zakończyło się remisem 0-0.

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Zespół Odry II Opole wygrał dwa razy, zremisował raz, a przegrał tylko raz.

Od pierwszych minut zespół Piast Strzelec Opol. zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Odry II Opole była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Piast Strzelce Opol.: Michalowi Wastagowi w 20. i Danielowi Stupakowi w 44. minucie.

Między 69. a 88. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom Piast Strzelec Opol. i dwie drużynie przeciwnej.

Piłkarze Odry II Opole obejrzeli w meczu dwie żółte kartki, a ich przeciwnicy pięć.

Jedenastka Odry II Opole nie skorzystała ze zmian. Drużyna Piast Strzelec Opol. również nie skorzystała ze zmian.