Odra II Opole - Fortuna Głogówek 1-3 (0-0). 2. kolejka IV ligi opolskiej

W spotkaniu 2. kolejki IV ligi opolskiej, które rozegrane zostało 17 sierpnia, zespół Odry II Opole przegrał z Fortuną Głogówek 1-3 (0-0).

W  spotkaniu 2. kolejki  IV ligi opolskiej, które rozegrane zostało 17 sierpnia, zespół Odry II Opole przegrał  z Fortuną Głogówek  1-3 (0-0).

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. W pierwszych minutach meczu to piłkarze Fortuny Głogówek otworzyli wynik. W 14. minucie bramkę zdobył Kamil Szampera.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Jakubowi Kuczerze z jedenastki Fortuny Głogówek. Była to 45. minuta pojedynku. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 0-1.

Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy sędzia ukarał kartką Konrada Janickiego, zawodnika Odry II Opole.

Zespół Odry II Opole ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna Fortuny Głogówek, zdobywając kolejną bramkę. W 70. minucie na listę strzelców wpisał się Andrii Levandovych.

Piłkarze Odry II Opole odpowiedzieli strzeleniem gola. W 83. minucie bramkę kontaktową zdobył Konrad Janicki.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Fortuny Głogówek w 84. minucie spotkania, gdy Tomasz Hajduk strzelił trzeciego gola. Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 1-3.

Piłkarze obu drużyn dostali po jednej żółtej kartce.

Jedenastka Odry II Opole nie skorzystała ze zmian. Zespół Fortuny Głogówek także nie skorzystał ze zmian.