MKS Gogolin - Odra II Opole 3-3 (0-0). 32. kolejka IV ligi opolskiej

W spotkaniu 32. kolejki IV ligi opolskiej, które rozegrane zostało 25 maja, drużyna MKS-u Gogolin zremisowała z Odrą II Opole 3-3 (0-0).

W  spotkaniu 32. kolejki  IV ligi opolskiej, które rozegrane zostało 25 maja, drużyna MKS-u Gogolin zremisowała  z Odrą II Opole  3-3 (0-0).

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. W szóstej minucie arbiter ukarał żółtą kartką Konrada Janickiego z Odry II Opole, a w 20. minucie Piotra Krzyżowskiego z drużyny przeciwnej.

W tym czasie to piłkarze Odry II Opole otworzyli wynik. W 21. minucie na listę strzelców wpisał się Kacper Kaczka.

Zespół MKS-u Gogolin ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna Odry II Opole, zdobywając kolejną bramkę. W 31. minucie wynik na 0-2 podwyższył Konrad Janicki.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 0-2.

Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach po przerwie, a już padł kolejny gol w tym spotkaniu. W 50. minucie bramkę kontaktową zdobył Denis Kipka.

W 57. minucie kartką został ukarany Marcel Sluga, zawodnik Odry II Opole.

Po przerwie rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 58. minucie zmusił do kapitulacji bramkarza Michał Sparwasser.

Piłkarze MKS-u Gogolin odpowiedzieli strzeleniem gola. Na 16 minut przed zakończeniem drugiej połowy kontaktową bramkę dla zespołu MKS-u Gogolin zdobył Patryk Botta.

Między 77. a 88. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom Odry II Opole i jedną drużynie przeciwnej.

W ostatnich minutach spotkania na boisku emocje piłkarzy dorównywały tym na trybunach. W doliczonej trzeciej minucie meczu wynik ustalił Maciej Dyczek.

Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 3-3.

Sędzia w pierwszej połowie pokazał jedną żółtą kartkę zawodnikom Odry II Opole, natomiast w drugiej cztery. Piłkarze MKS-u Gogolin obejrzeli w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, a w drugiej dostali tyle samo.

Jedenastka MKS-u Gogolin nie skorzystała ze zmian. Zespół Odry II Opole również nie skorzystał ze zmian.