MKS Gogolin - LZS TOR Dobrzeń Wielki 5-1 (0-0). 30. kolejka IV ligi opolskiej

14 maja odbył się mecz 30. kolejki IV ligi opolskiej pomiędzy drużynami MKS-u Gogolin i Dobrzenia Wielkiego. Pojedynek zakończył się zwycięstwem MKS-u Gogolin 5-1.

14 maja  odbył się mecz  30. kolejki  IV ligi opolskiej pomiędzy drużynami MKS-u Gogolin  i Dobrzenia Wielkiego. Pojedynek zakończył się zwycięstwem MKS-u Gogolin 5-1.

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 10 starć zespół MKS-u Gogolin wygrał trzy razy, ale więcej przegrywał, bo cztery razy. Trzy mecze zakończyły się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach, a już padł pierwszy gol w tym spotkaniu. W szóstej minucie na listę strzelców wpisał się Denis Kipka.

Denis Kipka wywołał eksplozję radości wśród kibiców MKS-u Gogolin, zdobywając kolejną bramkę w drugiej minucie doliczonego czasu meczu. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 2-0.

W 56. minucie bramkę samobójczą strzelił zawodnik Dobrzenia Wielkiego Daniel Rychlik. Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom MKS Gogolin: Arturowi Bikowskiemu w 57. i Tymoteuszowi Mizielskiemu w 62. minucie.

W końcu rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 65. minucie gola pocieszenia strzelił Joao Pedro.

W 66. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Dominika Bonka z Dobrzenia Wielkiego, a w 69. minucie Piotra Krzyżowskiego z drużyny przeciwnej.

W 75. minucie swoją trzecią bramkę w tym meczu zdobył Denis Kipka z MKS-u Gogolin. Na dwie minuty przed zakończeniem pojedynku sędzia pokazał kartkę Patrykowi Zakrzewskiemu, piłkarzowi Dobrzenia Wielkiego.

W ostatnich minutach spotkania na murawie stadionu kibice domagali się kolejnych bramek. W czwartej minucie doliczonego czasu gry wynik ustalił Martin Jaszkowic.

Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 5-1.

Zawodnicy MKS-u Gogolin dostali w meczu trzy żółte kartki, a ich przeciwnicy dwie.

Drużyna MKS-u Gogolin nie skorzystała ze zmian. Zespół Dobrzenia Wielkiego także nie skorzystał ze zmian.