MKS Gogolin - LZS Starowice Dolne 0-0. 1. kolejka IV ligi opolskiej

13 sierpnia odbył się mecz 1. kolejki IV ligi opolskiej pomiędzy drużynami MKS-u Gogolin i LZS-u Starowice Dolne. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0.

13 sierpnia  odbył się mecz  1. kolejki  IV ligi opolskiej pomiędzy drużynami MKS-u Gogolin  i LZS-u Starowice Dolne. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0.

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 15 starć jedenastka MKS-u Gogolin wygrała pięć razy, ale więcej przegrywała, bo siedem razy. Trzy mecze zakończyły się remisem.

Od pierwszych minut zespół LZS-u Starowice Dolne zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny MKS-u Gogolin była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Między 24. a 38. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom MKS-u Gogolin oraz trzy drużynie przeciwnej.

Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom LZS Starowice Dolne: Kacprowi Gradowskiemu w 48. i Leszkowi Nowosielskiemu w 67. minucie.

Sędzia przyznał trzy żółte kartki zawodnikom MKS-u Gogolin, natomiast piłkarzom LZS-u Starowice Dolne pokazał pięć.

Jedenastka MKS-u Gogolin nie skorzystała ze zmian. Zespół LZS-u Starowice Dolne także nie skorzystał ze zmian.