Małapanew Ozimek - Odra II Opole 0-0. 1. kolejka IV ligi opolskiej

13 sierpnia odbył się pojedynek 1. kolejki IV ligi opolskiej pomiędzy drużynami Małapanwi Ozimek i Odry II Opole. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0.

13 sierpnia  odbył się pojedynek  1. kolejki  IV ligi opolskiej pomiędzy drużynami Małapanwi Ozimek  i Odry II Opole. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0.

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą pięć razy. Zespół Małapanwi Ozimek wygrał aż trzy razy, zremisował dwa, nie przegrywając żadnego spotkania.

Od pierwszych minut zespół Odry II Opole zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Małapanwi Ozimek była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Małapanew Ozimek: Michałowi Wróblowi w 57. i Konradowi Gorniaszkowi w 81. minucie. W 87. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną dostał Konrad Gorniaszek osłabiając zespół Małapanwi Ozimek. Wcześniejszą kartkę ten piłkarz dostał w 81. minucie.

Na boisku zawrzało. Aby uspokoić sytuację w doliczonym czasie gry, arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom obu drużyn: Pawelowi Krysiakowi i Brunonowi Gosowi.

Sędzia pokazał trzy żółte kartki i jedną czerwoną zawodnikom Małapanwi Ozimek, natomiast piłkarzom Odry II Opole przyznał jedną żółtą.

Drużyna Małapanwi Ozimek nie skorzystała ze zmian. Zespół Odry II Opole także nie skorzystał ze zmian.