LZS Walce - LZS Piotrówka 1-3 (0-0). 1. kolejka IV ligi opolskiej

13 sierpnia odbyło się spotkanie 1. kolejki IV ligi opolskiej pomiędzy drużynami LZS-u Walce i LZS-u Piotrówka. Starcie zakończyło się zwycięstwem LZS-u Piotrówka 3-1.

13 sierpnia  odbyło się spotkanie  1. kolejki  IV ligi opolskiej pomiędzy drużynami LZS-u Walce  i LZS-u Piotrówka. Starcie zakończyło się zwycięstwem LZS-u Piotrówka 3-1.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem jedenastki LZS-u Piotrówka.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Mateusz Komor z zespołu LZS-u Piotrówka. Była to 34. minuta meczu.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

W 65. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Jakuba Goreckiego z LZS-u Piotrówka, a w 76. minucie Dominika Święcha z drużyny przeciwnej.

Arbiter przyznał jedną żółtą kartkę piłkarzom LZS-u Walce , a zawodnikom LZS-u Piotrówka pokazał dwie.

Drużyna LZS-u Walce nie skorzystała ze zmian. Jedenastka LZS-u Piotrówka również nie skorzystała ze zmian.