LZS Starowice Dolne - Małapanew Ozimek 3-3 (0-0). 2. kolejka IV ligi opolskiej

W meczu 2. kolejki IV ligi opolskiej, który rozegrany został 17 sierpnia, drużyna LZS-u Starowice Dolne zremisowała z Małapanwią Ozimek 3-3 (0-0).

W  meczu 2. kolejki  IV ligi opolskiej, który rozegrany został 17 sierpnia, drużyna LZS-u Starowice Dolne zremisowała  z Małapanwią Ozimek  3-3 (0-0).

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 14 starć drużyna LZS-u Starowice Dolne wygrała trzy razy, ale więcej przegrywała, bo aż osiem razy. Trzy mecze zakończyły się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Małapanwi Ozimek w 13. minucie spotkania, gdy Michał Bienias zdobył pierwszą bramkę.

Między 13. a 23. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom LZS-u Starowice Dolne i jedną drużynie przeciwnej.

Zespół LZS-u Starowice Dolne ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna Małapanwi Ozimek, strzelając kolejnego gola. W 24. minucie Michał Bienias po raz drugi pokonał bramkarza zmieniając wynik na 0-2.

Pod koniec pierwszej połowy rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. Bramkę na 0-3 zdobył hat-tricka na 10 minut przed zakończeniem pierwszej połowy Michał Bienias.

W 43. minucie arbiter pokazał kartkę Brunonowi Gosowi, piłkarzowi Małapanwi Ozimek.

Oliveira Elton wywołał eksplozję radości wśród kibiców LZS-u Starowice Dolne, strzelając gola w 45. minucie spotkania. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-3.

Na kwadrans przed zakończeniem starcia na listę strzelców wpisał się Bartłomiej Rakowski. W 83. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Adama Setlę z LZS-u Starowice Dolne, a w 85. minucie Macieja Turka z drużyny przeciwnej.

Jedenastka Małapanwi Ozimek niedługo cieszyła się prowadzeniem. Trwało to 14 minut, drużyna LZS-u Starowice Dolne doprowadziła do remisu. Bramkę zdobył Dawid Rudnik. W piątej minucie doliczonego czasu gry arbiter pokazał kartkę Bartoszowi Zychowiczowi z LZS-u Starowice Dolne.

Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 3-3.

Sędzia ukarał żółtymi kartkami pięciu zawodników LZS-u Starowice Dolne. Przyznał im trzy żółte kartki w pierwszej i dwie w drugiej połowie meczu. Piłkarze Małapanwi Ozimek obejrzeli dwie żółte kartki w pierwszej i jedną w drugiej części meczu.

Jedenastka LZS-u Starowice Dolne nie skorzystała ze zmian. Zespół Małapanwi Ozimek również nie skorzystał ze zmian.