LZS Skorogoszcz - LZS TOR Dobrzeń Wielki 2-1 (0-0). 31. kolejka IV ligi opolskiej

W pojedynku 31. kolejki IV ligi opolskiej, który rozegrany został 21 maja, zespół LZS-u Skorogoszcz wygrał z Dobrzeniem Wielkim 2-1 (0-0).

W  pojedynku 31. kolejki  IV ligi opolskiej, który rozegrany został 21 maja, zespół LZS-u Skorogoszcz wygrał  z Dobrzeniem Wielkim  2-1 (0-0).

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach, a już padła pierwsza bramka w tym spotkaniu. W 10. minucie Jarosław Witkowski dał prowadzenie swojej jedenastce.

Daniel Rychlik wywołał eksplozję radości wśród kibiców Dobrzenia Wielkiego , strzelając gola w 44. minucie meczu. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

Od 56. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując cztery żółte kartki piłkarzom LZS-u Skorogoszcz i trzy drużynie przeciwnej. Zespołowi Dobrzenia Wielkiego zabrakło czasu, żeby zadać decydujący cios i spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem drużyny LZS-u Skorogoszcz.

Piłkarze LZS-u Skorogoszcz obejrzeli w meczu cztery żółte kartki, a ich przeciwnicy trzy.

Jedenastka LZS-u Skorogoszcz nie skorzystała ze zmian. Zespół Dobrzenia Wielkiego także nie skorzystał ze zmian.