LZS Piotrówka - MKS Gogolin 0-2 (0-0). 2. kolejka IV ligi opolskiej

17 sierpnia odbył się mecz 2. kolejki IV ligi opolskiej pomiędzy drużynami LZS-u Piotrówka i MKS-u Gogolin. Pojedynek zakończył się zwycięstwem MKS-u Gogolin 2-0.

17 sierpnia  odbył się mecz  2. kolejki  IV ligi opolskiej pomiędzy drużynami LZS-u Piotrówka  i MKS-u Gogolin. Pojedynek zakończył się zwycięstwem MKS-u Gogolin 2-0.

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na pięć starć jedenastka LZS-u Piotrówka wygrała dwa razy, ale więcej przegrywała, bo trzy razy. Żaden pojedynek nie zakończył się remisem.

Od pierwszych minut zespół MKS-u Gogolin zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny LZS-u Piotrówka była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Między 26. a 42. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom LZS-u Piotrówka i jedną drużynie przeciwnej.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników MKS-u Gogolin w 52. minucie spotkania, gdy Jakub Cymerman strzelił pierwszego gola. Między 53. a 80. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom LZS-u Piotrówka oraz dwie drużynie przeciwnej.

Filip Nabialek wywołał eksplozję radości wśród kibiców MKS-u Gogolin, zdobywając kolejną bramkę w 81. minucie spotkania. Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Arbiter przyznał cztery żółte kartki piłkarzom LZS-u Piotrówka, a zawodnikom MKS-u Gogolin pokazał trzy.

Zespół LZS-u Piotrówka nie skorzystał ze zmian. Jedenastka MKS-u Gogolin również nie skorzystała ze zmian.