LZS Piotrówka - Ludowy Zespół Sportowy Starowice 3-0 (0-0). 32. kolejka IV ligi opolskiej

25 maja odbył się pojedynek 32. kolejki IV ligi opolskiej pomiędzy drużynami LZS-u Piotrówka i LZS-u Starowice. Mecz zakończył się zwycięstwem LZS-u Piotrówka 3-0.

25 maja  odbył się pojedynek  32. kolejki  IV ligi opolskiej pomiędzy drużynami LZS-u Piotrówka  i LZS-u Starowice. Mecz zakończył się zwycięstwem LZS-u Piotrówka 3-0.

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Drużyna LZS-u Starowice wygrała aż trzy razy, a przegrała tylko raz.

Od pierwszych minut drużyna LZS-u Starowice zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki LZS-u Piotrówka była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. W 30. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Dawida Karpetę z LZS-u Starowice, a w 33. minucie Jakuba Goreckiego z drużyny przeciwnej.

W 52. minucie do własnej bramki trafił zawodnik LZS-u Starowice Krystian Kowalczyk. W 54. minucie arbiter pokazał kartkę Szymonowi Władkowskiemu, piłkarzowi LZS-u Starowice.

Zespół LZS-u Starowice ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację szybko wykorzystała drużyna LZS-u Piotrówka, strzelając kolejnego gola. W 55. minucie na listę strzelców wpisał się Dominik Wawrzyn.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników LZS-u Piotrówka w 60. minucie spotkania, gdy Kacper Stępień zdobył trzecią bramkę. W doliczonej czwartej minucie starcia sędzia pokazał kartkę Raulowi da Silvie z LZS-u Starowice.

Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 3-0.

Arbiter przyznał jedną żółtą kartkę piłkarzom LZS-u Piotrówka, natomiast zawodnikom LZS-u Starowice pokazał trzy.

Zespół LZS-u Piotrówka nie skorzystał ze zmian. Jedenastka LZS-u Starowice także nie skorzystała ze zmian.