Ludowy Zespół Sportowy Starowice - Polonia Głubczyce 4-3 (0-0). 33. kolejka IV ligi opolskiej

28 maja odbył się mecz 33. kolejki IV ligi opolskiej pomiędzy drużynami LZS-u Starowice i Polonii Głubczyce. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem LZS-u Starowice 4-3.

28 maja  odbył się mecz  33. kolejki  IV ligi opolskiej pomiędzy drużynami LZS-u Starowice  i Polonii Głubczyce. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem LZS-u Starowice 4-3.

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 10 starć jedenastka Polonii Głubczyce wygrała trzy razy, ale więcej przegrywała, bo sześć razy. Jeden mecz zakończył się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Polonii Głubczyce w siódmej minucie spotkania, gdy Szymon Grek strzelił pierwszego gola.

W 20. minucie kartkę dostał Iuri Alezandre, piłkarz LZS-u Starowice.

Zawodnicy LZS-u Starowice odrobili straty jeszcze w pierwszej połowie. W 35. minucie na listę strzelców wpisał się Bartłomiej Rakowski.

Niedługo po stracie gola drużyna LZS-u Starowice pokazała swoją wyższość. Na siedem minut przed zakończeniem pierwszej połowy Bartłomiej Rakowski ponownie strzelił gola zmieniając wynik na 2-1.

Zespół Polonii Głubczyce ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację szybko wykorzystała drużyna LZS-u Starowice, zdobywając kolejną bramkę. Gola na 3-1 strzelił hat-tricka w pierwszej minucie doliczonego czasu gry Bartłomiej Rakowski.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

W 58. minucie kartkę dostał Krystian Kowalczyk z jedenastki LZS-u Starowice.

W końcu rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 61. minucie bramkę kontaktową zdobył Pawel Wachniewski.

Na 12 minut przed zakończeniem starcia kartkę obejrzał Jacek Broniewicz z Polonii Głubczyce.

Zespół LZS-u Starowice niedługo cieszył się prowadzeniem. Trwało to 27 minut, drużyna Polonii Głubczyce doprowadziła do remisu. Bramkę zdobył Lukasz Bawol.

W ostatnich minutach spotkania na murawie stadionu atmosfera była rozgrzana. W doliczonej czwartej minucie pojedynku wynik ustalił Iuri Alezandre.

Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 4-3.

Sędzia pokazał dwie żółte kartki piłkarzom LZS-u Starowice, natomiast zawodnikom Polonii Głubczyce przyznał jedną.

Jedenastka LZS-u Starowice nie skorzystała ze zmian. Drużyna Polonii Głubczyce również nie skorzystała ze zmian.