LKS Victoria Chróścice - Porawie Większyce 1-2 (0-0). 31. kolejka IV ligi opolskiej

21 maja odbyło się spotkanie 31. kolejki IV ligi opolskiej pomiędzy drużynami Victorii Chróścice i Porawie Większyce. Mecz zakończył się zwycięstwem Porawie Większyce 2-1.

21 maja  odbyło się spotkanie  31. kolejki  IV ligi opolskiej pomiędzy drużynami Victorii Chróścice  i Porawie Większyce. Mecz zakończył się zwycięstwem Porawie Większyce 2-1.

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą osiem razy. Drużyna Porawie Większyce wygrała aż sześć razy, zremisowała dwa, nie przegrywając żadnego meczu.

Od pierwszych minut drużyna Porawie Większyce zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Victorii Chróścice była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Mateusz Wozny wywołał eksplozję radości wśród kibiców Porawie Większyce, strzelając gola w 21. minucie starcia.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 0-1.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Porawie Większyce w 63. minucie spotkania, gdy Kamil Stobrawe zdobył drugą bramkę.

W ostatnich minutach spotkania na boisku emocje piłkarzy dorównywały tym na trybunach. W doliczonej drugiej minucie spotkania wynik ustalił Szymon Polok.

Zespołowi Victorii Chróścice zabrakło czasu, żeby zadać decydujący cios i spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem jedenastki Porawie Większyce.

Drużyna Victorii Chróścice nie skorzystała ze zmian. Jedenastka Porawie Większyce również nie skorzystała ze zmian.