KS Małapanew Ozimek - LZS Piotrówka 5-4 (0-0). 31. kolejka IV ligi opolskiej

W pojedynku 31. kolejki IV ligi opolskiej, który rozegrany został 21 maja, jedenastka Małapanwi Ozimek wygrała z LZS-em Piotrówka 5-4 (0-0).

W  pojedynku 31. kolejki  IV ligi opolskiej, który rozegrany został 21 maja, jedenastka Małapanwi Ozimek wygrała  z LZS-em Piotrówka  5-4 (0-0).

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Zespół Małapanwi Ozimek wygrał aż cztery razy, nie przegrywając żadnego spotkania.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Już na początku meczu piłkarze Małapanwi Ozimek nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W czwartej minucie na listę strzelców wpisał się Kacper Pudlik.

Zawodnicy LZS-u Piotrówka szybko odpowiedzieli strzeleniem gola. W ósmej minucie bramkę wyrównującą zdobył Dominik Wawrzyn.

Krzysztof Kwiatkowski wywołał eksplozję radości wśród kibiców Małapanwi Ozimek, strzelając kolejnego gola w 16. minucie starcia.

Zespół LZS-u Piotrówka otrząsnął się z chwilowego letargu. Ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki niedługo przyniosły efekt. W 30. minucie Kacper Stępień wyrównał wynik meczu.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

W 63. minucie swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Kacper Stępień z LZS-u Piotrówka.

Zespół LZS-u Piotrówka krótko cieszył się prowadzeniem. Trwało to tylko pięć minut, ponieważ drużyna Małapanwi Ozimek doprowadziła do remisu. Gola strzelił Michał Bienias.

Jedenastka Małapanwi Ozimek nie skorzystała ze zmian. Drużyna LZS-u Piotrówka również nie skorzystała ze zmian.