KS Fortuna Głogówek - Ruch Zdzieszowice 1-3 (0-0). 31. kolejka IV ligi opolskiej

W pojedynku 31. kolejki IV ligi opolskiej, który rozegrany został 21 maja, drużyna Fortuny Głogówek przegrała z Ruchem Zdzieszowice 1-3 (0-0).

W  pojedynku 31. kolejki  IV ligi opolskiej, który rozegrany został 21 maja, drużyna Fortuny Głogówek przegrała  z Ruchem Zdzieszowice  1-3 (0-0).

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Jedenastka Ruchu Zdzieszowice wygrała aż cztery razy, nie przegrywając żadnego spotkania.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Po nieciekawym początku meczu piłkarze Fortuny Głogówek nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 17. minucie Tomasz Hajduk dał prowadzenie swojej jedenastce.

Drużyna Fortuny Głogówek niedługo cieszyła się prowadzeniem. Trwało to 17 minut, jedenastka Ruchu Zdzieszowice doprowadziła do remisu. Gola strzelił Denis Sotor.

Patryk Kowalczyk wywołał eksplozję radości wśród kibiców Ruchu Zdzieszowice, strzelając kolejnego gola w 42. minucie starcia. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-2.

Drużyna Fortuny Głogówek ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół Ruchu Zdzieszowice, zdobywając kolejną bramkę. W 59. minucie wynik ustalił Piotr Strzelecki.

Jedyną kartkę w meczu obejrzał Dawid Kilinski z drużyny Ruchu Zdzieszowice. Była to 72. minuta meczu. Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 1-3.

Sędzia nie ukarał zawodników Fortuny Głogówek żadną kartką, natomiast piłkarzom Ruchu Zdzieszowice pokazał jedną żółtą.

Zespół Fortuny Głogówek nie skorzystał ze zmian. Jedenastka Ruchu Zdzieszowice również nie skorzystała ze zmian.