Klub Sportowy Fortuna Głogówek - GZ LZS Start Jelowa 3-1 (0-0). 1. kolejka IV ligi opolskiej

13 sierpnia odbył się mecz 1. kolejki IV ligi opolskiej pomiędzy drużynami Fortuny Głogówek i Startu Jelowa. Starcie zakończyło się zwycięstwem Fortuny Głogówek 3-1.

13 sierpnia  odbył się mecz  1. kolejki  IV ligi opolskiej pomiędzy drużynami Fortuny Głogówek  i Startu Jelowa. Starcie zakończyło się zwycięstwem Fortuny Głogówek 3-1.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem jedenastki Fortuny Głogówek.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Po nieciekawym początku meczu to zawodnicy Fortuny Głogówek otworzyli wynik. Po kwadransie gry na listę strzelców wpisał się Mateusz Wozny.

Zespół Startu Jelowa ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację szybko wykorzystała drużyna Fortuny Głogówek, zdobywając kolejną bramkę. W 23. minucie Mateusz Wozny ponownie trafił do bramki zmieniając wynik na 2-0.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie sędzia pokazał Igorowi Babanskykhowi ze Startu Jelowa. Była to 25. minuta pojedynku. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

W 54. minucie kartką został ukarany Jacek Lenartowicz, piłkarz Fortuny Głogówek.

Zawodnicy Startu Jelowa w końcu odpowiedzieli strzeleniem gola. W 57. minucie bramkę kontaktową zdobył Jakub Waclawczyk.

W 58. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Przemysława Charęzę z Fortuny Głogówek, a w 62. minucie Jakuba Waclawczyka z drużyny przeciwnej.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Fortuny Głogówek w 68. minucie spotkania, gdy Kamil Szampera strzelił trzeciego gola. Między 78. a 90. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Startu Jelowa i jedną drużynie przeciwnej.

Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 3-1.

Zawodnicy Fortuny Głogówek otrzymali w meczu trzy żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy cztery.

Drużyna Fortuny Głogówek nie skorzystała ze zmian. Jedenastka Startu Jelowa także nie skorzystała ze zmian.