Chemik Kędzierzyn-Koźle - LKS Victoria Chróścice 5-0 (0-0). 32. kolejka IV ligi opolskiej

25 maja odbyło się spotkanie 32. kolejki IV ligi opolskiej pomiędzy drużynami Kędzierzyn-Koźla i Victorii Chróścice. Starcie zakończyło się zwycięstwem Kędzierzyn-Koźla 5-0.

25 maja  odbyło się spotkanie  32. kolejki  IV ligi opolskiej pomiędzy drużynami Kędzierzyn-Koźla  i Victorii Chróścice. Starcie zakończyło się zwycięstwem Kędzierzyn-Koźla 5-0.

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą osiem razy. Zespół Kędzierzyn-Koźla wygrał aż sześć razy, a przegrał tylko dwa.

Od pierwszych minut drużyna Victorii Chróścice zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Kędzierzyn-Koźla była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Kędzierzyn-Koźla w 23. minucie spotkania, gdy Bartosz Adamus zdobył pierwszą bramkę.

Patryk Paczulla wywołał eksplozję radości wśród kibiców Kędzierzyn-Koźla, strzelając kolejnego gola w 26. minucie meczu. Jedyną kartkę w pierwszej połowie obejrzał Mateusz Kubiniok z drużyny Kędzierzyn-Koźla. Była to 45. minuta pojedynku.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 2-0.

W końcu rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 64. minucie Patryk Paczulla ponownie strzelił gola zmieniając wynik na 3-0.

W 70. minucie swoją trzecią bramkę w tym meczu zdobył Patryk Paczulla z Kędzierzyn-Koźla. Na 19 minut przed zakończeniem drugiej połowy sędzia przyznał kartkę Serhiemu Bashlaievowi z Victorii Chróścice.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Kędzierzyn-Koźla w 78. minucie spotkania, gdy Dariusz Tkaczyk strzelił piątego gola. Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 5-0.

Piłkarze obu drużyn dostali po jednej żółtej kartce.

Zespół Kędzierzyn-Koźla nie skorzystał ze zmian. Jedenastka Victorii Chróścice również nie skorzystała ze zmian.