Zamłynie Radom - Sokołów Podlaski 3-1 (0-1). 28. kolejka IV ligi mazow. II

W starciu 28. kolejki IV ligi mazow. II, które rozegrane zostało 18 maja, zespół Zamłynie Radom zwyciężył z Sokołowem Podlaskim 3-1 (0-1).

W  starciu 28. kolejki  IV ligi mazow. II, które rozegrane zostało 18 maja, zespół Zamłynie Radom zwyciężył  z Sokołowem Podlaskim  3-1 (0-1).

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. W pierwszych minutach meczu to zawodnicy Sokołowa Podlaskiego otworzyli wynik. W 15. minucie Dominik Krupa dał prowadzenie swojej jedenastce.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Sokołowa Podlaskiego.

Jedenastka Sokołowa Podlaskiego długo cieszyła się prowadzeniem. Trwało to aż 40 minut, jednak zespół Zamłynie Radom doprowadził do remisu. Bramkę zdobył Przemyslaw Sobolewski. W 58. minucie arbiter pokazał kartkę Adamowi Zajacowi z Sokołowa Podlaskiego.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Zamłynie Radom w 81. minucie spotkania, gdy Daniel Abaa zdobył drugą bramkę. W 83. minucie kartką został ukarany Michał Panufnik, zawodnik Sokołowa Podlaskiego.

Jedenastka Sokołowa Podlaskiego ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację szybko wykorzystała drużyna Zamłynie Radom, strzelając kolejnego gola. Na sześć minut przed zakończeniem meczu wynik na 3-1 podwyższył Pawel Chudzinski.

Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 3-1.

Arbiter nie ukarał piłkarzy Zamłynie Radom żadną kartką, natomiast zawodnikom Sokołowa Podlaskiego przyznał dwie żółte.

Zespół Zamłynie Radom nie skorzystał ze zmian. Jedenastka Sokołowa Podlaskiego także nie skorzystała ze zmian.