Wilga Garwolin - MKS Piaseczno 0-3 (0-2). 29. kolejka IV ligi mazow. II

W meczu 29. kolejki IV ligi mazow. II, który rozegrany został 21 maja, zespół Wilgi Garwolin przegrał z MKS-em Piaseczno 0-3 (0-2).

W  meczu 29. kolejki  IV ligi mazow. II, który rozegrany został 21 maja, zespół Wilgi Garwolin przegrał  z MKS-em Piaseczno  0-3 (0-2).

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dziewięć razy. Drużyna MKS-u Piaseczno wygrała aż sześć razy, zremisowała trzy, nie przegrywając żadnego spotkania.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Konrad Rudnicki wywołał eksplozję radości wśród kibiców MKS-u Piaseczno, zdobywając bramkę w 22. minucie spotkania.

Jedenastka Wilgi Garwolin ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna MKS-u Piaseczno, strzelając kolejnego gola. Na pięć minut przed zakończeniem pierwszej połowy na listę strzelców wpisał się Kamil Matulka.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie obejrzał Sebastian Papiernik z zespołu Wilgi Garwolin. Była to 44. minuta pojedynku.

W 59. minucie kartkę dostał Szymon Rudzki z Wilgi Garwolin.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy MKS-u Piaseczno w 78. minucie spotkania, gdy Szymon Wiejak zdobył trzecią bramkę. Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 0-3.

Arbiter nie ukarał zawodników MKS-u Piaseczno żadną kartką, natomiast piłkarzom Wilgi Garwolin pokazał dwie żółte.

Drużyna Wilgi Garwolin nie skorzystała ze zmian. Zespół MKS-u Piaseczno także nie skorzystał ze zmian.