Wilga Garwolin - KS Milan Milanówek 3-0 (0-0). 27. kolejka IV ligi mazow. II

W starciu 27. kolejki IV ligi mazow. II, które rozegrane zostało 14 maja, zespół Wilgi Garwolin wygrał z Milanem Milanówek 3-0 (0-0).

W  starciu 27. kolejki  IV ligi mazow. II, które rozegrane zostało 14 maja, zespół Wilgi Garwolin wygrał  z Milanem Milanówek  3-0 (0-0).

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Zespół Wilgi Garwolin wygrał dwa razy, nie przegrywając żadnego spotkania.

Od pierwszych minut zespół Milanu Milanówek zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Wilgi Garwolin była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną żółtą kartkę w pierwszej połowie sędzia przyznał Krzysztofowi Urbankowi z Milanu Milanówek. Była to 43. minuta spotkania.

Między 56. a 77. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Milanu Milanówek i jedną drużynie przeciwnej.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Wilgi Garwolin w 81. minucie spotkania, gdy Jakub Wagrodzki zdobył pierwszą bramkę.

Zespół Milanu Milanówek ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację szybko wykorzystała drużyna Wilgi Garwolin, strzelając kolejnego gola. W 83. minucie wpakował piłkę do siatki rywali Grzegorz Piesio.

Kamil Kudelski z Milanu Milanówek w doliczonej trzeciej minucie meczu dostał drugą żółtą, a następnie czerwoną kartkę i musiał opuścić boisko. Wcześniej ten zawodnik został ukarany w 56. minucie.

Damian Papiernik wywołał eksplozję radości wśród kibiców Wilgi Garwolin, zdobywając kolejną bramkę w trzeciej minucie doliczonego czasu meczu spotkania. Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 3-0.

Sędzia pokazał trzy żółte kartki oraz jedną czerwoną zawodnikom Milanu Milanówek, a piłkarzom Wilgi Garwolin przyznał jedną żółtą.

Zespół Wilgi Garwolin nie skorzystał ze zmian. Drużyna Milanu Milanówek także nie skorzystała ze zmian.