Victoria Sulejówek - KS Orzeł Baniocha 1-1 (0-0). 28. kolejka IV ligi mazow. II

W starciu 28. kolejki IV ligi mazow. II, które rozegrane zostało 18 maja, jedenastka Victorii Sulejówek zremisowała z Orłem Baniocha 1-1 (0-0).

W  starciu 28. kolejki  IV ligi mazow. II, które rozegrane zostało 18 maja, jedenastka Victorii Sulejówek zremisowała  z Orłem Baniocha  1-1 (0-0).

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Zespół Victorii Sulejówek wygrał jeden raz, zremisował raz, nie przegrywając żadnego meczu.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. Między 19. a 40. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom Victorii Sulejówek.

Między 59. a 82. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom Orła Baniocha.

W tym czasie piłkarze Victorii Sulejówek nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 83. minucie Sebastian Pindor dał prowadzenie swojemu zespołowi.

W ostatnich minutach spotkania na murawie stadionu atmosfera była rozgrzana. W 88. minucie wynik ustalił Sebastian Szerszeń.

Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 1-1.

Zawodnicy obu drużyn dostali po trzy żółte kartki.

Jedenastka Victorii Sulejówek nie skorzystała ze zmian. Drużyna Orła Baniocha również nie skorzystała ze zmian.