UKS Naprzód Skórzec - Wilga Garwolin 2-3 (0-1). 28. kolejka IV ligi mazow. II

18 maja odbył się mecz 28. kolejki IV ligi mazow. II pomiędzy drużynami Naprzód Skórca i Wilgi Garwolin. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Wilgi Garwolin 3-2.

18 maja  odbył się mecz  28. kolejki  IV ligi mazow. II pomiędzy drużynami Naprzód Skórca  i Wilgi Garwolin. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Wilgi Garwolin 3-2.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Wilgi Garwolin w 19. minucie spotkania, gdy Sebastian Papiernik zdobył pierwszą bramkę.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Wilgi Garwolin.

Wysiłki podejmowane przez jedenastkę Naprzód Skórca w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 49. minucie gola wyrównującego strzelił Sebastian Krasuski.

Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy sędzia pokazał kartkę Marcelowi Kolodziejczukowi, zawodnikowi Naprzód Skórca.

Piłkarze Wilgi Garwolin szybko odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 55. minucie Sebastian Papiernik dał prowadzenie swojemu zespołowi.

Po przerwie rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 60. minucie pokonał bramkarza Tomasz Paszkowski.

Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom Wilga Garwolin: Piotrowi Groberowi w 77. i Kacprowi Zalewskiemu w 80. minucie.

W ostatnich minutach spotkania na boisku kibice domagali się kolejnych bramek. Na cztery minuty przed zakończeniem starcia wynik ustalił Maciej Chmielewski.

Jedenastce Naprzód Skórca zabrakło czasu, żeby zadać decydujący cios i spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem drużyny Wilgi Garwolin.

Zawodnicy Naprzód Skórca otrzymali w meczu jedną żółtą kartkę, a ich przeciwnicy dwie.

Jedenastka Naprzód Skórca nie skorzystała ze zmian. Zespół Wilgi Garwolin również nie skorzystał ze zmian.