Sokołów Podlaski - Victoria Sulejówek 1-2 (0-1). 29. kolejka IV ligi mazow. II

W meczu 29. kolejki IV ligi mazow. II, który rozegrany został 21 maja, drużyna Sokołowa Podlaskiego przegrała z Victorią Sulejówek 1-2 (0-1).

W  meczu 29. kolejki  IV ligi mazow. II, który rozegrany został 21 maja, drużyna Sokołowa Podlaskiego przegrała  z Victorią Sulejówek  1-2 (0-1).

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Jedenastka Victorii Sulejówek wygrała dwa razy, nie przegrywając żadnego meczu.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Konrad Sliwka wywołał eksplozję radości wśród kibiców Victorii Sulejówek, zdobywając bramkę w drugiej minucie spotkania.

W czwartej minucie arbiter ukarał żółtą kartką Konrada Sliwkę z Victorii Sulejówek, a w 40. minucie Kacpra Komycza z drużyny przeciwnej. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Victorii Sulejówek.

W 52. minucie sędzia pokazał kartkę Stanislawowi Lawcewiczowi-Musialikowi z drużyny Victorii Sulejówek.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Victorii Sulejówek w 74. minucie spotkania, gdy Julian Swiatek strzelił drugiego gola.

Zawodnicy Sokołowa Podlaskiego szybko odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 77. minucie na listę strzelców wpisał się Dominik Barciak.

W 83. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Lukasza Parzonkę z Sokołowa Podlaskiego, a w czwartej minucie doliczonego czasu pojedynku Bartosza Jankowskiego z drużyny przeciwnej. Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 1-2.

Sędzia przyznał dwie żółte kartki piłkarzom Sokołowa Podlaskiego, natomiast zawodnikom Victorii Sulejówek pokazał trzy.

Zespół Sokołowa Podlaskiego nie skorzystał ze zmian. Drużyna Victorii Sulejówek również nie skorzystała ze zmian.