Mszczonowianka Mszczonów - MKP Pogoń Siedlce II 7-2 (4-1). 29. kolejka IV ligi mazow. II

22 maja odbyło się spotkanie 29. kolejki IV ligi mazow. II pomiędzy drużynami Mszczonowianki i Pogoń II Siedlce. Mecz zakończył się zwycięstwem Mszczonowianki 7-2.

22 maja  odbyło się spotkanie  29. kolejki  IV ligi mazow. II pomiędzy drużynami Mszczonowianki  i Pogoń II Siedlce. Mecz zakończył się zwycięstwem Mszczonowianki 7-2.

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na sześć starć jedenastka Pogoń II Siedlce wygrała trzy razy i tyle samo razy przegrywała. Żadne spotkanie nie zakończyło się remisem.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. Jedyną kartkę w pierwszej połowie sędzia pokazał Patrykowi Kubickiemu z Mszczonowianki. Była to siódma minuta pojedynku.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Mszczonowianki w 21. minucie spotkania, gdy Sebastian Czapa strzelił pierwszego gola.

Drużyna Pogoń II Siedlce ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację szybko wykorzystał zespół Mszczonowianki, zdobywając kolejną bramkę. W 25. minucie na listę strzelców wpisał się Damian Pociech.

W 33. minucie swojego drugiego gola w tym meczu strzelił Damian Pociech z Mszczonowianki.

Zawodnicy Pogoń II Siedlce szybko odpowiedzieli zdobyciem bramki. Na 10 minut przed zakończeniem pierwszej połowy pierwszego gola dla jedenastki Pogoń II Siedlce strzelił Dawid Pludowski.

Pod koniec pierwszej połowy rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W pierwszej minucie doliczonego czasu gry wynik na 4-1 podwyższył Mikolaj Napora.

Jakub Grzeszak wywołał eksplozję radości wśród kibiców Mszczonowianki, zdobywając kolejną bramkę w 73. minucie meczu.

Piłkarze Pogoń II Siedlce szybko odpowiedzieli strzeleniem gola. W 75. minucie na listę strzelców wpisał się Adam Lewkowski.

Na kwadrans przed zakończeniem starcia arbiter ukarał kartką Jakuba Grzeszaka, zawodnika Mszczonowianki.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Mszczonowianki w 83. minucie spotkania, gdy Michal Janik zdobył szóstą bramkę.

W ostatnich minutach spotkania na boisku atmosfera była rozgrzana. W 88. minucie Jakub Grzeszak ponownie zdobył bramkę zmieniając wynik na 7-2.

Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 7-2.

Sędzia nie ukarał zawodników Pogoń II Siedlce żadną kartką, natomiast piłkarzom Mszczonowianki przyznał dwie żółte.

Zespół Mszczonowianki nie skorzystał ze zmian. Drużyna Pogoń II Siedlce także nie skorzystała ze zmian.