MKP Pogoń Siedlce II - Oskar Przysucha 2-2 (1-1). 28. kolejka IV ligi mazow. II

W starciu 28. kolejki IV ligi mazow. II, które rozegrane zostało 18 maja, drużyna Pogoń II Siedlce zremisowała z Oskarem Przysucha 2-2 (1-1).

W  starciu 28. kolejki  IV ligi mazow. II, które rozegrane zostało 18 maja, drużyna Pogoń II Siedlce zremisowała  z Oskarem Przysucha  2-2 (1-1).

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą sześć razy. Drużyna Pogoń II Siedlce wygrała dwa razy, zremisowała trzy, a przegrała tylko raz.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach, a już padł pierwszy gol w tym spotkaniu. W ósmej minucie Piotr Kornacki dał prowadzenie swojej drużynie.

Zespół Pogoń II Siedlce wyrównał wynik meczu. Po kwadransie gry na listę strzelców wpisał się Sebastian Szczepaniak.

W 25. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Mariusza Moskwę z Oskaru Przysucha, a w 28. minucie Szymona Muchę z drużyny przeciwnej. Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Oskar Przysucha: Patrykowi Czarnocie w 52. i Przemyslawowi Wicikowi w 60. minucie.

Piłkarze Oskaru Przysucha w końcu odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 63. minucie dającego prowadzenie gola dla drużyny Oskaru Przysucha strzelił Przemysław Nogaj.

Między 65. a 69. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Oskaru Przysucha i jedną drużynie przeciwnej.

W 80. minucie swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Sebastian Szczepaniak z Pogoń II Siedlce. Od 80. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom Pogoń II Siedlce i jedną drużynie przeciwnej.

W doliczonej piątej minucie spotkania czerwoną kartkę po drugiej żółtej dostał Cezary Bujalski z Pogoń II Siedlce i musiał opuścić boisko. Pierwszą żółtą kartkę dostał ten piłkarz w 90. minucie. Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 2-2.

Arbiter przyznał jedną żółtą kartkę zawodnikom Pogoń II Siedlce w pierwszej połowie, a w drugiej cztery żółte i jedną czerwoną. Piłkarze drużyny przeciwnej obejrzeli w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, natomiast w drugiej pięć.

Drużyna Pogoń II Siedlce nie skorzystała ze zmian. Zespół Oskaru Przysucha także nie skorzystał ze zmian.