LKS Mazur Karczew - Mazovia Mińsk Mazowiecki 0-1 (0-1). 29. kolejka IV ligi mazow. II

W starciu 29. kolejki IV ligi mazow. II, które rozegrane zostało 21 maja, zespół Mazura Karczew przegrał z Mazovią Mińsk Maz. 0-1 (0-1).

W  starciu 29. kolejki  IV ligi mazow. II, które rozegrane zostało 21 maja, zespół Mazura Karczew przegrał  z Mazovią Mińsk Maz.  0-1 (0-1).

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach, a już padł pierwszy gol w tym spotkaniu. Już w pierwszych sekundach spotkania na listę strzelców wpisał się Michal Bondara.

Między drugą a 45. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Mazovii Mińsk Maz. i jedną drużynie przeciwnej. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Mazovii Mińsk Maz..

Między 62. a 86. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom Mazura Karczew i jedną drużynie przeciwnej. W 90. minucie czerwoną kartkę obejrzał Lukasz Pucilowski, tym samym drużyna Mazovii Mińsk Maz. musiała końcówkę grać w dziesiątkę, mimo to zdołała jeszcze poprawić wynik.

Na boisku zrobiło się niespokojnie. Aby opanować sytuację w pierwszej minucie doliczonego czasu gry, arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom zespołu Mazovii Mińsk Maz.: Mateuszowi Pedowskiemu i Olwierowi Jurczakowi. W drugiej połowie nie padły bramki.

Sędzia przyznał pięć żółtych kartek oraz jedną czerwoną piłkarzom Mazovii Mińsk Maz., natomiast zawodnikom Mazura Karczew pokazał cztery żółte.

Drużyna Mazura Karczew nie skorzystała ze zmian. Zespół Mazovii Mińsk Maz. także nie skorzystał ze zmian.