KS Raszyn - Victoria Sulejówek 1-1 (0-0). 27. kolejka IV ligi mazow. II

W starciu 27. kolejki IV ligi mazow. II, które rozegrane zostało 14 maja, drużyna KS-u Raszyn zremisowała z Victorią Sulejówek 1-1 (0-0).

W  starciu 27. kolejki  IV ligi mazow. II, które rozegrane zostało 14 maja, drużyna KS-u Raszyn zremisowała  z Victorią Sulejówek  1-1 (0-0).

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 11 razy. Jedenastka Victorii Sulejówek wygrała aż osiem razy, zremisowała dwa, a przegrała tylko raz.

Od pierwszych minut zespół Victorii Sulejówek zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki KS-u Raszyn była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Mateuszowi Domżalskiemu z drużyny Victorii Sulejówek. Była to 37. minuta meczu.

W 53. minucie kartkę dostał Jakub Karczewski z Victorii Sulejówek.

Na początku drugiej połowy piłkarze KS-u Raszyn nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 54. minucie Jakub Mialkowski dał prowadzenie swojemu zespołowi.

W 64. minucie kartkę dostał Piotr Grygiel, zawodnik KS-u Raszyn.

Jedenastka KS-u Raszyn niedługo cieszyła się prowadzeniem. Trwało to 28 minut, drużyna Victorii Sulejówek doprowadziła do remisu. Gola strzelił Konrad Sliwka. Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom KS Raszyn: Lukaszowi Malczewskiemu w 83. i Kamilowi Szabłowskiemu w 87. minucie.

Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 1-1.

Piłkarze KS-u Raszyn otrzymali w meczu trzy żółte kartki, a ich przeciwnicy dwie.

Zespół KS-u Raszyn nie skorzystał ze zmian. Jedenastka Victorii Sulejówek także nie skorzystała ze zmian.