KS Raszyn - UKS Naprzód Skórzec 5-1 (1-1). 29. kolejka IV ligi mazow. II

W pojedynku 29. kolejki IV ligi mazow. II, który rozegrany został 21 maja, zespół KS-u Raszyn wysoko wygrał z Naprzód Skórcem 5-1 (1-1).

W  pojedynku 29. kolejki  IV ligi mazow. II, który rozegrany został 21 maja, zespół KS-u Raszyn wysoko wygrał  z Naprzód Skórcem  5-1 (1-1).

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Jedenastka KS-u Raszyn wygrała dwa razy, nie przegrywając żadnego meczu.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy KS-u Raszyn w 18. minucie spotkania, gdy Przemyslaw Ilczuk strzelił pierwszego gola.

Drużyna Naprzód Skórca wyrównała wynik meczu. W 24. minucie na listę strzelców wpisał się Marcel Kolodziejczuk.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

W 49. minucie arbiter ukarał kartką Patryka Szachnowskiego, zawodnika Naprzód Skórca.

Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach po przerwie, a już padła kolejna bramka w tym spotkaniu. W 50. minucie Jakub Mialkowski dał prowadzenie swojemu zespołowi.

W 56. minucie kartkę otrzymał Kacper Kepka z KS-u Raszyn.

W 63. minucie swojego drugiego gola w tym meczu strzelił Przemyslaw Ilczuk z KS-u Raszyn. W 70. minucie kartkę dostał Patryk Sierociuk z jedenastki Naprzód Skórca.

W końcu rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. Na 18 minut przed zakończeniem drugiej połowy wynik na 4-1 podwyższył Jakub Stepkowski.

Jakub Stepkowski wywołał eksplozję radości wśród kibiców KS-u Raszyn, zdobywając kolejną bramkę w 75. minucie meczu. W 86. minucie kartkę dostał Przemyslaw Eggink, piłkarz KS-u Raszyn.

Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 5-1.

Zawodnicy obu drużyn obejrzeli po dwie żółte kartki.

Drużyna KS-u Raszyn nie skorzystała ze zmian. Jedenastka Naprzód Skórca również nie skorzystała ze zmian.